بازی ديوار سریال تاریخی مجموعه تابستان

بازی: ديوار سریال تاریخی مجموعه تابستان کارگردان سامان مقدم اخبار فرهنگی و هنری

برج های مهم پایتخت کشور عزیزمان ایران بر روی گسلها بنا شده است است

رییس پژوهشکده علوم زمین گفت: برج های مهم و بزرگ پایتخت کشور عزیزمان ایران دقیقا روی گسل ها بنا شده‌اند. برج های مهم پایتخت کشور عزیزمان ایر..

ادامه مطلب

خبر آزادی مهدی جهانگیری را تکذیب می‌کنم / وکیل برادر معاون اول

محمود ایثاری، وکیل مهدی جهانگیری در گفت وگو با ایلنا، در تصویر العمل به خبر آزادی موکل خود، ضمن تکذیب این خبر گفت: پرونده مهدی جهانگیری همچنان در مرحله تحقی..

ادامه مطلب

کلاهبرداری ٢٨ میلیاردی خواستگار قلابی

پلیس، متهم سابقه‌داری را که با فریب دیگران اقدام به کلاهبرداری میلیاردی کرده بود، دستگیر کرد. کلاهبرداری ٢٨ میلیاردی خواستگار قلابی عبارا..

ادامه مطلب

امارات، کشور عزیزمان ایران را به تأمین موشک‌های انصارالله متهم کرد

امارات نیز به دنبال ادعای آمریکا راجع به تأمین موشک‌های جنبش انصارالله یمن، این ادعا را تکرار و خواستار مقابله جامعه جهانی با کشور عزیزمان ایران شد. ..

ادامه مطلب

دستگیری کارمند قلابی که از مردم کلاهبرداری می کرد

دادستان عمومی و انقلاب کرج از دستگیری فردی خبر داد که با جعل و غصب عناوین دولتی اقدام به کلاهبرداری از مردم می کرد. دستگیری کارمند قلابی که از مر..

ادامه مطلب

منتقدان بوستون فیلم را پسندیدند ، یک موفقیت دیگر جهت «برو بیرون»

منتقدان آنلاین فیلم بوستون از «برو بیرون» به عنوان عالی ترین فیلم سال ۲۰۱۷ نام بردند.  یک موفقیت دیگر جهت «برو بیرون»/ منتقدان بوستون فیلم را پسند..

ادامه مطلب

مشاور سابق ترامپ اعتراف کرد به اف‌بی‌آی دروغ گفته است

مایکل فلن، مشاور امنیت ملی سابق رئیس‌جمهور آمریکا ضمن تسلیم خود به دفتر تحقیقات فدرال این کشور(اف‌بی‌آی) پذیرفت که به مقام‌های اف‌بی‌آی در رابطه با گفت‌وگوها..

ادامه مطلب