بازی ديوار سریال تاریخی مجموعه تابستان

بازی: ديوار سریال تاریخی مجموعه تابستان کارگردان سامان مقدم اخبار فرهنگی و هنری

کسانی که می‌گفتند عزم ملی نیست، باید عذرخواهی کنند / سید جلال حسینی

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید کسانی که می‌گفتند عزم ملی وجود ندارد باید از مردم عذرخواهی کنند.  سید جلال حسینی: کسانی که می گفت..

ادامه مطلب

حمله مادریدی‌ها به من برنامه‌ریزی شده است بود / مسی

مهاجم بارسلونا معقتد است قضیه فرار مالیاتی‌اش یک عنوان برنامه‌ریزی شده است از طرف مادریدی‌ها بود و قصد ضربه زدن به او را داشتند. مسی: حمله م..

ادامه مطلب

توافق مخفیانه بازیکن مطرح پرسپولیس با یک کلوب قطری!

به گزارش خبرآنلاین؛ فرشاد احمدزاده شماره 10 پرسپولس با یک کلوب قطری به صورت مخفیانه مذاکره کرده و گویا با آنها هم به توافق رسیده هست. این را یک منبع خ..

ادامه مطلب

قلعه نویی جایگزین استقلال! ، طلسم یک امتیاز قهرمانی پرسپولیس می‌شکند

آخرین روز از هفته بیست و هفتم لیگ برتر با انجام ۳ بازی پیگیری می‌شود که در حساس‌ترین این بازی‌ها پرسپولیس در مشهد پدیده را دیدار می‌کند و با یک امتیاز قه..

ادامه مطلب

معجزه شفر با طعم فوتبال آلمانی

به گزارش خبرآنلاین؛ فاصله روزی که استقلال در ورزشگاه هزاع بن زاید شهر العین با نتیجه 6 بر یک مغلوب بنفش های این شهر شد تا روزی که العین در همین ورزشگاه و..

ادامه مطلب

پرسپولیس از انتقال طارمی هنوز پولی دریافت نکرده است

با گذشت بیش از یک ماه از صدور مجوز بازی جهت مهاجم پیشین پرسپولیس ولی هنوز مبلغ رضایت‌نامه او واریز نشده است.  پرسپولیس از انتقال طارمی هنوز پولی ..

ادامه مطلب

عنایتی در مشکی‌پوشان ماندگار شد

سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان تصمیم گرفت در این تیم باقی بماند و از استعفای خود صرف نظر کند. عنایتی در مشکی پوشان ماندگار شد عبارات مهم ..

ادامه مطلب

پنالتی استقلال اشتباه اعلام شد / کارشناس داوری

کارشناس داوری فوتبال کشور عزیزمان ایران اعتقاد است اشکان خورشیدی در دیدار استقلال برابر پدیده اشتباه بزرگی داشت و زمین خوردن مدافع استقلال را اشتباه د..

ادامه مطلب

منچستر یونایتد با ۴ گل از سد کریستال پالاس گذشت

تیم فوتبال منچستر یونایتد در بازی خانگی برابر کریستال پالاس به بردی پرگل دست یافت. منچستر یونایتد با ۴ گل از سد کریستال پالاس گذشت عبارا..

ادامه مطلب

ساعت بازی تیم های استقلال و پدیده عوض کردن کرد

زمان دیدار تیم های فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و پدیده مشهد به خاطر همزمانی با بازی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا عوض کردن کرد. ساعت بازی..

ادامه مطلب