بازی ديوار سریال تاریخی مجموعه تابستان

بازی: ديوار سریال تاریخی مجموعه تابستان کارگردان سامان مقدم اخبار فرهنگی و هنری

قلعه نویی جایگزین استقلال! ، طلسم یک امتیاز قهرمانی پرسپولیس می‌شکند

آخرین روز از هفته بیست و هفتم لیگ برتر با انجام ۳ بازی پیگیری می‌شود که در حساس‌ترین این بازی‌ها پرسپولیس در مشهد پدیده را دیدار می‌کند و با یک امتیاز قه..

ادامه مطلب

معجزه شفر با طعم فوتبال آلمانی

به گزارش خبرآنلاین؛ فاصله روزی که استقلال در ورزشگاه هزاع بن زاید شهر العین با نتیجه 6 بر یک مغلوب بنفش های این شهر شد تا روزی که العین در همین ورزشگاه و..

ادامه مطلب

پرسپولیس از انتقال طارمی هنوز پولی دریافت نکرده است

با گذشت بیش از یک ماه از صدور مجوز بازی جهت مهاجم پیشین پرسپولیس ولی هنوز مبلغ رضایت‌نامه او واریز نشده است.  پرسپولیس از انتقال طارمی هنوز پولی ..

ادامه مطلب

عنایتی در مشکی‌پوشان ماندگار شد

سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان تصمیم گرفت در این تیم باقی بماند و از استعفای خود صرف نظر کند. عنایتی در مشکی پوشان ماندگار شد عبارات مهم ..

ادامه مطلب

پنالتی استقلال اشتباه اعلام شد / کارشناس داوری

کارشناس داوری فوتبال کشور عزیزمان ایران اعتقاد است اشکان خورشیدی در دیدار استقلال برابر پدیده اشتباه بزرگی داشت و زمین خوردن مدافع استقلال را اشتباه د..

ادامه مطلب

منچستر یونایتد با ۴ گل از سد کریستال پالاس گذشت

تیم فوتبال منچستر یونایتد در بازی خانگی برابر کریستال پالاس به بردی پرگل دست یافت. منچستر یونایتد با ۴ گل از سد کریستال پالاس گذشت عبارا..

ادامه مطلب

ساعت بازی تیم های استقلال و پدیده عوض کردن کرد

زمان دیدار تیم های فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و پدیده مشهد به خاطر همزمانی با بازی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا عوض کردن کرد. ساعت بازی..

ادامه مطلب

جهنم یوفا در انتظار پاریسن ژرمن , گزارش ویژه

تقریبا همان میزان مجازاتی که کلوب کیلین امباپه مجبور شد، کلوب پاریسن ژرمن نیز مبلغ ۱۹۹ میلیون یورو به باعث انتقال نیمار به علت نقض قوانین بخش فیرپلی م..

ادامه مطلب

سلطانی فر نسبت استقلال و پرسپولیس نگاه عادلانه و ملی دارد / سیدرضا افتخاری

سیدرضا افتخاری با بیان این که سلطانی‌فر بین استقلال و پرسپولیس نگاه عادلانه و ملی دارد گفت: هیچگاه ندیدم ‏ایشان تفاوتی در نوع حمایت ها از این دوباشگا..

ادامه مطلب

صعود پانیونیوس با حضور ستاره‌های ایرانی‌اش

سرپوش فوتبالی – تیم پانیونیوس در مرحله سوم پلی آف لیگ اروپا تیم گوریسا را شکست داد و به دور بعد افزایش کرد. صعود پانیونیوس با حضور ستاره..

ادامه مطلب