بازی ديوار سریال تاریخی مجموعه تابستان

بازی: ديوار سریال تاریخی مجموعه تابستان کارگردان سامان مقدم اخبار فرهنگی و هنری

«ظریف و اوباما» صادق‌تر از «ذوالنور و ترامپ» هستند / زیباکلام

گذشته سیاسی این چهار نفر به من می‌گوید که به صداقت مجموعه “ظریف+اوباما” خیلی زیاد می‌توان اطمینان داشت تا “ذوالنور+ترامپ”&nbs..

ادامه مطلب

به بودجه شهرداری در بخش زنان اعتراض دارم / عضو شورای شهر تهران

در بودجه شهرداری تهران، 20 میلیارد تومان به ساخت فضاهای خانمانه شهری تخصیص داده شده است دارد و 6 میلیارد تومان به مبحث توانمندسازی زنان. نه‌تنها مبلغ‌..

ادامه مطلب

احمدی نژادی ها در اتفاقات اخیر دست داشتند/ پالس هایی فرستادند و اقداماتی کردند ، وکیل خانواده هاشمی

علیزاده طباطبایی با تاکید بر ضرورت آشتی و وفاق ملی گفت: آیا اکنون قبلا از تریبون نماز جمعه علیه جریان سیاسی حاکم صحبت می شد و الان می گویند همه باید به د..

ادامه مطلب

خبر آزادی مهدی جهانگیری را تکذیب می‌کنم / وکیل برادر معاون اول

محمود ایثاری، وکیل مهدی جهانگیری در گفت وگو با ایلنا، در تصویر العمل به خبر آزادی موکل خود، ضمن تکذیب این خبر گفت: پرونده مهدی جهانگیری همچنان در مرحله تحقی..

ادامه مطلب

واکنش اسحاق جهانگیری به دستگیری برادرش

معاون اول رییس جمهوری گفت: امیدوارم دستگیری برادرم سوءاستفاده سیاسی نباشد و عدالت، مبارزه بافساد و حاکمیت قانون جهت همه یکسان اجراء شود.  ..

ادامه مطلب

ناگفته‌های «وزیر اطلاعات» از حمله سپاه به مقر سرکردگان داعش

وزیر اطلاعات گفت: پرتاب موشک به مراکز مهم تجمع سرکردگان داعش به وسیله سپاه قهرمان نمایان شدن اراده ملت کشور عزیزمان ایران و تصمیم جمعی سران نظام و سیلی سرسام‌آو..

ادامه مطلب

عیادت دستیار مدیر جمهور مدیر جمهور از اتفاق دیدگان اتفاق تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران

دستیار رییس جمهور در امور حقوق شهروندی با حضور در بیمارستان سینا از آسیب دیدگان اتفاق تروریستی عیادت کرد. عیادت دستیار مدیر جمهور مدیر جمهور از..

ادامه مطلب

دعوت از وزیر اطلاعات به مجلس جهت کشف ریشه تهمت های مرتبط با سند ٢٠٣٠

یک عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: از وزیر اطلاعات جهت حضور در مجلس جهت کشف ریشه تهمت های مرتبط با سند 2030 دعوت به عمل آمده است. دعوت از وزیر اط..

ادامه مطلب

شما چند درصد مردم هستید که فکر می کنید قیم مردم هستید؟ / می گویید پول تقسیم می

آیا آن روز که ما جهت انتقال پولمان به خارج نیازمند بودیم که از صراف استفاده کنیم و درب بانک هایمان بسته شده است بود، آن روز جهت تجارت ما بهتر بود یا امروز..

ادامه مطلب

حوصله کنید، عوض کردن فضا را در مناظره سوم خواهید دید / اسحاق جهانگیری خطاب به مردم

اسحاق جهانگیری منشتر شدن تصویری از حجت‌الاسلام حسن روحانی در توییتر خطاب به مردم نوشت: تا وقت انتخابات صبر کنید.  اسحاق جهانگیری خط..

ادامه مطلب