بازی ديوار سریال تاریخی مجموعه تابستان

بازی: ديوار سریال تاریخی مجموعه تابستان کارگردان سامان مقدم اخبار فرهنگی و هنری

باید خود را با کم‌آبی سازگار کنیم/ واردات آب نداشته‌ایم ، وزیر نیرو

وزیر نیرو با بیان اینکه خشک‌سالی یک پدیده موقتی است و باید با آن مقابله کرد ولی کم‌آبی یک پدیده مستمر است که باید با آن زندگی کرد و سازگار بود، گفت: تا این ل..

ادامه مطلب

سد زاینده‌رود تا آخر تیر ماه خشک می‌شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: اگر مصرف آب به همین صورت ادامه پیدا کند تا آخر تیرماه ۱۳۹۷ آب سد زاینده رود خشک خواهد شد و دیگر راهی جهت ..

ادامه مطلب

با مزاحمان برخورد می‌کنیم ، با مراسم خوش حالی چهارشنبه آخر سال مخالف نیستیم

معاون امنیتی استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اینکه ما مخالفتی با برگزاری مراسم چهارشنبه آخر سال نداریم و اگر این مراسم به صورت معمول و آنچه در چ ..

ادامه مطلب

برج های مهم پایتخت کشور عزیزمان ایران بر روی گسلها بنا شده است است

رییس پژوهشکده علوم زمین گفت: برج های مهم و بزرگ پایتخت کشور عزیزمان ایران دقیقا روی گسل ها بنا شده‌اند. برج های مهم پایتخت کشور عزیزمان ایر..

ادامه مطلب

صدور شناسنامه‌ و کارت ملی تازه جهت اتفاق دیدگان ، چگونگی صدور گواهی فوت جهت قربانیان زلزله

سخنگوی شرکت ثبت احوال ضمن اشاره به صدور شناسنامه‌ و کارت ملی تازه جهت اتفاق دیدگان زلزله که طی این اتفاق مدارکشان مفقود شده است هست، گفت: در صورت اعلا..

ادامه مطلب

کم کردن دما در استان‌های شمالی

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به جو پایدار کشور طی دو روز آینده، از کم کردن دمای استان‌های ساحلی خزر از روز جمعه (۵ آبان ماه) خبر داد.&a..

ادامه مطلب

توضیحات اورژانس راجع به اوضاع مناطق شمالی بعد از بارندگی شدید پاییزی

سخنگوی اورژانس کشور با اشاره بارش باران در استان‌های شمالی تاکید کرد: با توجه به کم کردن باران مسئله خاصی در نوار شمالی کشور دیده نمی‌شود. ت..

ادامه مطلب

امشبی را شه دین در حرمش مهمان است

امشب، شب عاشوراست. نماز عشاء به امامت امام انسانیت تمام شده است هست. اینک امام حسین( درود خدابر او باد) اصحاب خود را جمع کرده تا با آنان گفت وگو کند. ..

ادامه مطلب

استعفای معاون برنامه ریزی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران

معاون برنامه ریزی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در نامه‌ای به محمدعلی نجفی شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران از سمت خود استعفا داد.  استعفا..

ادامه مطلب

احتمال بارش برف از امروز در ارتفاعات مازندران

سید محمدرضا رضوی در گفت و گو با ایسنا با آینده نگری شرایط هوا این استان در روزهای آینده، اظهار کرد: از امروز بعدازظهر تا فردا بارش سنگین در استان مازندران صور..

ادامه مطلب