بازی ديوار سریال تاریخی مجموعه تابستان

بازی: ديوار سریال تاریخی مجموعه تابستان کارگردان سامان مقدم اخبار فرهنگی و هنری

دستگاهی قابل حمل که می‌تواند تا ۵ کیلومتر پهپادها را ردیابی کند

کمپانی DJI به عنوان یک از مهم ترین سازندگان پهپادها در دنیا از اسکنری رونمایی کرد که می تواند تا شعاع ۵ کیلومتری هرگونه حرکت پهپادها را شناسایی و ردی..

ادامه مطلب

تهدید به انتشار عکسهای دوران رابطه ، اخاذی از زن جوان به وسیله مردی که مدتی با او رابطه داشت

زنی به پلیس شیراز شکایت کرد و گفت با مردی رابطه داشت و حالا آن مرد ترساندن کرده است عکس‌ها و فیلم‌هایی را از او منتشر خواهد کرد. اخاذی از ز..

ادامه مطلب

کم کردن دما در استان‌های شمالی

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی ضمن اشاره به جو پایدار کشور طی دو روز آینده، از کم کردن دمای استان‌های ساحلی خزر از روز جمعه (۵ آبان ماه) خبر داد.&a..

ادامه مطلب

بهنام تقدیر به «رنج پنهان» اضافه شد

تصویربرداری سریال «رنج پنهان» چند روزی است که در پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع شده است است و به تازگی بهنام تقدیر نیز به گروه بازیگران این سریال پیوسته..

ادامه مطلب

اگر کشور عزیزمان ایران به مرز ما نزدیک شود، اقدام می کنیم / تهدید وزیر دفاع اسراییل

اسراییل خواستار تعیین خط قرمز و تضمینی از جانب آمریکا و روسیه جهت نزدیک نشدن نیروهای وابسته به کشور عزیزمان ایران به 60 کیلومتری مرزهای اسراییل و سوریه ا..

ادامه مطلب

خروج آمریکا از یونسکو بسیار تأسف بار است / آنتونیو گوترش

دبیرکل شرکت ملل از تصمیم دولت آمریکا جهت خروج از یونسکو عمیقا ابراز تاسف کرد. آمریکا | یونسکو | آنتونیو گوترش | مقامات آمریکا | اخبار بین الملل ..

ادامه مطلب

واکنش اسحاق جهانگیری به دستگیری برادرش

معاون اول رییس جمهوری گفت: امیدوارم دستگیری برادرم سوءاستفاده سیاسی نباشد و عدالت، مبارزه بافساد و حاکمیت قانون جهت همه یکسان اجراء شود.  ..

ادامه مطلب

توضیحات اورژانس راجع به اوضاع مناطق شمالی بعد از بارندگی شدید پاییزی

سخنگوی اورژانس کشور با اشاره بارش باران در استان‌های شمالی تاکید کرد: با توجه به کم کردن باران مسئله خاصی در نوار شمالی کشور دیده نمی‌شود. ت..

ادامه مطلب