بازی ديوار سریال تاریخی مجموعه تابستان

بازی: ديوار سریال تاریخی مجموعه تابستان کارگردان سامان مقدم اخبار فرهنگی و هنری

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

استعفای معاون برنامه ریزی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران

معاون برنامه ریزی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران در نامه‌ای به محمدعلی نجفی شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران از سمت خود استعفا داد.  استعفا..

ادامه مطلب

تصویر + زیباترین امضا در گینس

یک نفر آفریقایی با الهام از محیط زیست زیباترین امضای دنیا را به خود تخصیص داده شده است داده است. زیباترین امضا در گینس + عکس عبارات ..

ادامه مطلب

ساعت بازی تیم های استقلال و پدیده عوض کردن کرد

زمان دیدار تیم های فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و پدیده مشهد به خاطر همزمانی با بازی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا عوض کردن کرد. ساعت بازی..

ادامه مطلب

جهنم یوفا در انتظار پاریسن ژرمن , گزارش ویژه

تقریبا همان میزان مجازاتی که کلوب کیلین امباپه مجبور شد، کلوب پاریسن ژرمن نیز مبلغ ۱۹۹ میلیون یورو به باعث انتقال نیمار به علت نقض قوانین بخش فیرپلی م..

ادامه مطلب

سلطانی فر نسبت استقلال و پرسپولیس نگاه عادلانه و ملی دارد / سیدرضا افتخاری

سیدرضا افتخاری با بیان این که سلطانی‌فر بین استقلال و پرسپولیس نگاه عادلانه و ملی دارد گفت: هیچگاه ندیدم ‏ایشان تفاوتی در نوع حمایت ها از این دوباشگا..

ادامه مطلب

آماده حمله به کره شمالی هستیم / مدیر ستاد یکسان ارتش آمریکا

رئیس ستاد یکسان ارتش آمریکا به پیونگ یانگ هشدار داد که ایالات متحده آماده استفاده از تمام توان نظامی‌اش جهت دفاع از خود و متحدانش است.  ..

ادامه مطلب

فوت دختر 17 ساله در پایتخت کشور عزیزمان ایران

به گزارش ایسنا، بلافاصله بعد از دریافت خبر این تصادف در مرکز ارتباطات اورژانس پایتخت کشور عزیزمان ایران از ناحیه غرب این مرکز 3 دستگاه آمبولانس به محل اتف..

ادامه مطلب