بازی ديوار سریال تاریخی مجموعه تابستان

بازی: ديوار سریال تاریخی مجموعه تابستان کارگردان سامان مقدم اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کسانی که می‌گفتند عزم ملی نیست، باید عذرخواهی کنند / سید جلال حسینی

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید کسانی که می‌گفتند عزم ملی وجود ندارد باید از مردم عذرخواهی کنند. 

کسانی که می‌گفتند عزم ملی نیست، باید عذرخواهی کنند / سید جلال حسینی

سید جلال حسینی: کسانی که می گفتند عزم ملی نیست، باید عذرخواهی کنند

عبارات مهم : بازیکن

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید کسانی که می گفتند عزم ملی وجود ندارد باید از مردم عذرخواهی کنند.

به گزارش ایسنا، سید جلال حسینی راجع به اردوی پرسپولیس در کشور کرواسی، اظهار کرد: اردوی خوبی را برگزار کردیم و در شرایط آب و هوایی خوب تمرینات پر فشاری را انجام دادیم و الان هم توانستیم خودمان را به شرایط ایده آل برسانیم. این یکی از اردوهایی بود که طی سال های اخیر برگزار کردیم.

او راجع به دیدارهای تدارکاتی که تیمش در این اردو انجام داد هم، گفت : پرسپولیس شرایطش بسیار سخت هست. سال قبل گفتم شرایط تیم واقعا سخت هست، ولی برداشت بدی کردند. واقعیت این است که ما از نیم فصل گذشته نتوانستیم بازیکنی جذب کنیم و با این شرایط در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بازی کردیم. امسال هم که نمی توانیم تا نیم فصل بازیکنی را بگیریم و باید با این شرایط کارمان را ادامه دهیم و از بازیکنان جوانمان در ترکیب تیم استفاده کنیم. ما واقعا بازیکن کم داریم. این را می گویم که همه بدانند، تیم ما واقعا با دست و پای بسته به مصاف الدحیل می رود. من بارها گفته ام الدحیل تیمی است که از تیم ملی قطر به مراتب نیرومند تر است به همین خاطر برانکو شرایط را می دانست و تلاش می کرد در اردوی کرواسی به بازیکنان جوان میدان بدهد. امیدوارم که بعد از نیم فصل با اضافه شدن بازیکنان تازه شرایط تیم ما به مراتب بهتر شود.

کسانی که می‌گفتند عزم ملی نیست، باید عذرخواهی کنند / سید جلال حسینی

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه با بیان این که از نظر هواداران شاید شرایط پرسپولیس مطلوب باشد، اظهار کرد: ما از نظر بازیکنان در طول فصل به مسئله بر می خوریم. با این تیم باید در جام حذفی، سوپر جام، لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا بازی کنیم. این سخت ترین شرایطی است که جهت ما رقم می خورد. بازیکنانی که به جمع ما اضافه شدند می توانند در نیم فصل دوم به میدان بروند. این در حالی است که بازی های سخت ما در نیم فصل اول هست. امیدوارم هواداران ما فریب خیلی از کسانی که خیلی راحت نشسته اند و حرف می زنند را نخورند. آنها خیلی راحت می آیند و می بینند که بازیکن جذب شده است است و همه چیز خیلی خوب هست، ولی این طور نیست، بازیکنانی که جذب شده است اند در نیم فصل دوم می توانند جهت ما بازی کنند. شرایط پرسپولیس از همه تیم های دیگر سخت تر هست. ما سال قبل شرایط خوبی داشتیم که دائم می گفتند امروز شش امتیاز کم می شود و یا فردا این کار انجام خواهد شد. دیگر نباید امسال از این گونه پرسشها مطرح شود. اگر شما بگویید همه پرسشها پرسپولیس در حال حاضر حل شده است هست، آنهایی که جهت این تیم مسئله ایجاد می کنند به آسانی تبرئه می شوند.

او اضافه کرد: در این شرایط حساس دو سه بازیکن خوب مثل صادق محرمی و محسن مسلمان را از دست دادیم. علیرضا بیرانوند و وحید امیری هم پیشنهاد خوبی دارند. این دو بازیکن در جام جهانی عملکرد خوبی داشتند و مطمئنا باید پیشنهادات خوبی داشته باشند.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید کسانی که می‌گفتند عزم ملی وجود ندارد باید از مردم عذرخواهی کنند. 

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت هایش و در پاسخ به سوالی راجع به احتمال لغو شدن دیدار سوپر جام، اظهار کرد: به عنوان یک بازیکن می گویم ما تمرین کرده ایم و آماده هر شرایطی هستیم. ولی واقعا پرسشها لیگ برتر ما آن قدر زیاد است که خیلی زیاد از اینها باید راجع به آن صحبت کنیم. خیلی از تیم ها هنوز نتوانسته اند خودشان را آماده کنند، ولی شرکت لیگ دستور می دهد که تیم ها بازی کنند و اصلا برایشان مهم نیست که در فوتبال ما چه می گذرد. خیلی از تیم ها هنوز ورزشگاه ارزش درست نشده است و پرسشها زیادی دارند. به خاطر همین مساله هم است که بازیکنان ایرانی هیچ وقت به حق ارزش نمی رسند. اصلا بازیکنان ایرانی زوری ندارند که بخواهند حق ارزش را بگیرند. خیلی راحت مردها می نشینند و صحبت می کنند و بازیکن اگر صحبت کند، به آسانی محرومش می کنند. هیچ کس زورش به این مردها نمی رسد ولی اگر می توانند با بازیکنان خارجی و مربیان خارجی این گونه واکنش‌ها کنند.

حسینی در ادامه و در پاسخ به این پرسش که آیا مدیران سابق نباید به خاطر بسته شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس از هواداران عذرخواهی کنند؟ گفت : مدیران سابق هم زحمت کشیده اند ولی چندین سال است که این پرسشها وجود دارد. هر مدیری آمده، هر کاری که خواسته انجام داده هست. نه فقط در پرسپولیس ، بلکه در همه تیم ها این گونه بوده. مدیر آمده و گفته ما که محکوم نمی شویم بعد هر کاری می خواهیم، کنیم. آقای طاهری واقعا تلاش کرد و زحمت کشید. ما منکر زحمات او نیستیم. من می گویم یکسری پرسشها به وجوده آمده که قبل از آقای طاهری پیش آمده بود. این گونه نمی شود که من به عنوان مدیر بیایم و هر کاری که دوست دارم انجام دهم و خیلی راحت هم بروم. در بازی های دوستانه که در کرواسی انجام دادیم، هشت یا 9 بازیکن 18 ـ 19 ساله در ترکیب تیم بودند.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه راجع به این که نظرش اطراف جام جهانی 2018 روسیه چیست؟ گفت : فقط می خواهم از مردم عزیزمان تقدیر کنم. بعد از این که از تیم ملی کنار گذاشته شدم، واقعا به من لطف داشتند. امیدوارم که بتوانم تلاشم را زیاد کنم تا بتوانم دوستی آنها را جبران کنم ولی فقط می خواهم یک چیز بگویم. بعضی می گفتند عزم ملی نیست ولی مردم ما را نمی شناختند که این مردم که هستند؟! این مردم در سخت ترین شرایط کمک کرده اند. همه دیدند در فوتبال هم عزم ملی بود و مردم ما واقعا سنگ تمام گذاشتند. آنهایی که می گفتند عزم ملی نیست باید از مردم عذرخواهی کنند.

کسانی که می‌گفتند عزم ملی نیست، باید عذرخواهی کنند / سید جلال حسینی

او در آخر صحبت های خود با رادیو تهران، تصریح کرد: می خواهم راجع به بعضی مدیران هم صحبت کنم که می گفتند آیا فلان بازیکن خط خورده هست. آقای مدیر باید بداند فلان بازیکن صبح و بعد از ظهر زحمت کشیده هست. سرمربی تیم ملی تصمیم گیرنده است و عالی ترین تصمیم را می گیرد و آشنایی کافی دارد و چهار سال با بازیکن کار کرده است ولی فردی که بیرون از این مساله است نمی تواند بیاید و راحت بگوید فلان بازیکن خط خورده و اشکالی ندارد. بازیکن تلاش کرده و این گونه نیست که خیلی راحت بیایند و راجع به اش صحبتی کنند. اگر ما حرفی نمی زنیم به خاطر این است که جو خراب نشود. اگر بخواهیم صحبت کنیم راحت این کار را انجام می دهیم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید کسانی که می‌گفتند عزم ملی وجود ندارد باید از مردم عذرخواهی کنند. 

واژه های کلیدی: بازیکن | فوتبال | بازیکنان | عذرخواهی | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs