بازی ديوار سریال تاریخی مجموعه تابستان

بازی: ديوار سریال تاریخی مجموعه تابستان کارگردان سامان مقدم اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث تهدید به انتشار عکسهای دوران رابطه ، اخاذی از زن جوان به وسیله مردی که مدتی با او رابطه داشت

زنی به پلیس شیراز شکایت کرد و گفت با مردی رابطه داشت و حالا آن مرد ترساندن کرده است عکس‌ها و فیلم‌هایی را از او منتشر خواهد کرد.

اخاذی از زن جوان به وسیله مردی که مدتی با او رابطه داشت/تهدید به انتشار عکسهای دوران رابطه

عبارات مهم : تصویر

زنی به پلیس شیراز شکایت کرد و گفت با مردی رابطه داشت و حالا آن مرد ترساندن کرده است تصویر ها و فیلم هایی را از او منتشر خواهد کرد.

شرق نوشت: این زن گفت: حدود یک سال قبل با مردی به نام آرش آشنا و با او دوست شدم. به این مرد علاقه داشتم و تصور می کردم در کنار او به خواسته هایم می رسم البته رابطه ما کاملا پنهانی بود و کسی از این عنوان خبر نداشت.

مدتی پیش همراه آرش به منزل ای رفتم و ساعتی با او تنها بودم. مدتی از آن ماجرا گذشت تا اینکه به تدریج به این نتیجه رسیدم که آرش مرد دلخواه من نیست به همین علت رابطه ام را با او قطع کردم. بعد از آن بود که تهدیدهای آرش شروع شد و او درنهایت به من گفت تصویر ها و فیلم های نامناسبی از من در اختیار دارد. از شنیدن این عنوان شوکه شدم ابتدا تصور می کردم دروغ می گوید ولی او نمونه ای از تصویر ها را برایم فرستاد و ترساندن کرد اگر به او باج ندهم و راضی به ادامه رابطه با وی نشوم، این تصویر ها و فیلم ها را منتشر می کند.

تهدید به انتشار عکسهای دوران رابطه ، اخاذی از زن جوان به وسیله مردی که مدتی با او رابطه داشت

کارآگاهان بعد از دریافت این شکایت وارد عمل شدند و در تحقیقات خود پی بردند زمانی که شاکی همراه آرش به منزل ای رفته بود مرد جوان بدون اطلاع شاکی از او فیلم گرفته هست. به این ترتیب تلاش ها جهت دستگیری متهم زیاد کردن یافت و مأموران که پی برده بودند زن جوان جهت جلوگیری از انتشار فیلم ها به آرش باج پرداخت کرده هست، آخر توانستند این مرد را دستگیر کنند.

آرش ابتدا قصد داشت خود را بی گناه معرفی کند ولی مدارکی که علیه او وجود داشت به اندازه ای بود که او را به اعتراف وادار کرد. این مرد گفت: «من به زن جوان علاقه داشتم به همین علت هنگامی که رابطه اش را با من به صورت ناگهانی و بدون علت قطع کرد خیلی ناراحت شدم و تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم به همین علت ترساندن کردم اگر به رابطه اش با من ادامه ندهد و پول پرداخت نکند، فیلم ها را منتشر خواهم کرد حتی چند تصویر را هم منتشر کردم. من تصور می کردم این زن از وحشت آبرویش در برابرم تسلیم می شود و شکایت نمی کند».

زنی به پلیس شیراز شکایت کرد و گفت با مردی رابطه داشت و حالا آن مرد ترساندن کرده است عکس‌ها و فیلم‌هایی را از او منتشر خواهد کرد.

مأموران بعد از ثبت اعترافات آرش پرونده او را به مرجع قضائی ارجاع دادند تا تحقیقات دراین باره تکمیل شود.

واژه های کلیدی: تصویر | انتشار | تحقیقات | انتشار عکس | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs