بازی ديوار سریال تاریخی مجموعه تابستان

بازی: ديوار سریال تاریخی مجموعه تابستان کارگردان سامان مقدم اخبار فرهنگی و هنری

اعتراف زن جوان به طراحی نقشه قتل شوهر

زنی که با همدستی دو مرد شوهر خود را به قتل رسانده هست، در بازجویی‌های پلیسی به جرمش اعتراف کرد. اعتراف زن جوان به طراحی نقشه قتل شوهر عب..

ادامه مطلب

همسرم سرم کلاه گذاشت ، مهندس جنایتکار، بیماری روانی دارد؟

مهندس جوان که همسر سابق و پسرخردسال‌شان رابه فاصله کمتراز یک ساعت به‌قتل رسانده هست، با دستور بازپرس جنایی جهت بررسی سلامت روانی‌اش به پزشکی قانونی می‌رود. ..

ادامه مطلب

کلاهبرداری ٢٨ میلیاردی خواستگار قلابی

پلیس، متهم سابقه‌داری را که با فریب دیگران اقدام به کلاهبرداری میلیاردی کرده بود، دستگیر کرد. کلاهبرداری ٢٨ میلیاردی خواستگار قلابی عبارا..

ادامه مطلب

دستگیری کارمند قلابی که از مردم کلاهبرداری می کرد

دادستان عمومی و انقلاب کرج از دستگیری فردی خبر داد که با جعل و غصب عناوین دولتی اقدام به کلاهبرداری از مردم می کرد. دستگیری کارمند قلابی که از مر..

ادامه مطلب

تهدید به انتشار عکسهای دوران رابطه ، اخاذی از زن جوان به وسیله مردی که مدتی با او رابطه داشت

زنی به پلیس شیراز شکایت کرد و گفت با مردی رابطه داشت و حالا آن مرد ترساندن کرده است عکس‌ها و فیلم‌هایی را از او منتشر خواهد کرد. اخاذی از ز..

ادامه مطلب

فوت دختر 17 ساله در پایتخت کشور عزیزمان ایران

به گزارش ایسنا، بلافاصله بعد از دریافت خبر این تصادف در مرکز ارتباطات اورژانس پایتخت کشور عزیزمان ایران از ناحیه غرب این مرکز 3 دستگاه آمبولانس به محل اتف..

ادامه مطلب

نیش زنبورسیاه جان دختر خاشی را گرفت

یک دختر 19 ساله از اهالی بخش ایرندگان شهرستان خاش بر اثر نیش زنبوزهای سیاه ، جان خود را از دست داد.  نیش زنبورسیاه جان دختر خاشی را گرفت..

ادامه مطلب

پسر 9ساله ای که اشک قاضی را درآورد

در یکی از روزهای اوایل خرداد که همه دانش‌آموزان خود را جهت فصل امتحانات آماده می‌کردند، «فرزاد»- 9 ساله- با همراهی مددکار شرکت بهزیستی پایتخت کشور عزیزمان ایران ..

ادامه مطلب

پسر معتاد مادرو پدرش را به ضرب گلوله کشت

پسر معتادی که با ضرب گلوله مادر وپدرش را از پای در آورده بود، در کرمانشاه دستگیر شد  . پسر معتاد مادرو پدرش را به ضرب گلوله کشت عبارات مهم : ..

ادامه مطلب