بازی ديوار سریال تاریخی مجموعه تابستان

بازی: ديوار سریال تاریخی مجموعه تابستان کارگردان سامان مقدم اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار بین الملل نامه وداع «جیمز کومی» با اف‌بی‌آی

نامه وداع «جیمز کومی» با اف‌بی‌آیمدیر سابق اف‌بی‌آی در نامه خداحافظی از همکارانش تاکید کرد قصد ندارد راجع به تصمیم ترامپ جهت اخراجش و حتی نحوه اخراج شدنش صحبت ک

نامه وداع «جیمز کومی» با اف‌بی‌آی

نامه وداع «جیمز کومی» با اف بی آی

عبارات مهم : اخبار

نامه وداع «جیمز کومی» با اف بی آیمدیر سابق اف بی آی در نامه خداحافظی از همکارانش تاکید کرد قصد ندارد راجع به تصمیم ترامپ جهت اخراجش و حتی نحوه اخراج شدنش صحبت کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، جیمز کومی، مدیر سابق اداره تحقیقات فدرال آمریکا که به شکلی شگفت آور از سوی دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا اخراج شد، در نامه اش تاکید کرد حالش “خوب” است و دلش جهت اف بی آی و عملیات های آن تنگ خواهد شد.

نامه وداع «جیمز کومی» با اف‌بی‌آی

گفته می شود رییس اف بی آی در حالی که جهت کارمندانش در لس آنجلس صحبت می کرد با دیدن اخبار از تلویزیون متوجه شده است که از سمت خود برکنار شده است است!

جیمز کومی تاکید کرد: مردم آمریکا باید در دوران پر تلاطم، به اف بی آی به چشم یک صخره شایستگی، صداقت و استقلال بنگرند. بسیار سخت است که بخواهم گروهی را که تنها به انجام کارهای صحیح متعهد هست، ترک کنم.

نامه وداع «جیمز کومی» با اف‌بی‌آیمدیر سابق اف‌بی‌آی در نامه خداحافظی از همکارانش تاکید کرد قصد ندارد راجع به تصمیم ترامپ جهت اخراجش و حتی نحوه اخراج شدنش صحبت ک

در بیانیه ای کاخ سفید آمده هست، دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا، بر اساس توصیه آشکار جیمز سشنز، وزیر دادگستری و رود روزنتن، معاون وزارت دادگستری، تصمیم به اخراج جیمز کومی گرفته هست. در ادامه این بیانیه آمده است: اف.بی.آی. یکی از بااهمیت ترین و محترم ترین نهادهای ایالت متحده است و امروز جهت این نهاد که همچون گوهری در میان نهادهای امنیتی و انتظامی ماست آغازی نو خواهد بود.

به پیوست اطلاعیه کاخ سفید نامه اخراج جیمز کومی و دو نامه دیگر که یکی به امضای جف سشنز، وزیر دادگستری و دیگری از سوی رود روزنتن، معاون وزیر دادگستری نوشته شده، دیده می شود.

ترامپ در این حکم اخراج صریحا نوشت: من نامه های ضمیمه شده است را از سوی وزیر دادگستری و معاونش دریافت کردم که در آن توصیه به اخراج شما شده است هست. من به توصیه آنها توجه کردم و بدهید وسیله به شما اطلاع می دهم که دوران مدیریت تان به آخر رسیده و شما از همین لحظه اخراجید. با وجود این که شما در سه مورد به طور جداگانه مرا مطلع کردید که اف.بی.آی در حال تحقیق از من نیست ولی من به این نتیجه رسیدم که نظر وزیر دادگستری راجع به این که شما مدیر شایسته ای جهت هدایت اف.بی.آی نیستید، درست است.

نامه وداع «جیمز کومی» با اف‌بی‌آی

واژه های کلیدی: اخبار | آمریکا | دادگستری | دونالد ترامپ | وزیر دادگستری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs